Edukację  na dzisiejszym rynku usług wykończeniowych, należy zacząć od początku. Zmienić to co pozostawił na rynku niedoskonały przez ostatnie lata system edukacji zawodowej. Nie uzdrowi rynku, straszenie sądami, rzeczoznawcami. Nie uzdrowią kary, grzywny … EDUKACJA to najlepsze rozwiązanie i my jako Stowarzyszenie Branży Wykończeniowej stawiamy na nią najmocniejsze karty.

W naszych szeregach jest szeroko wyspecjalizowana kadra szkoleniowa, nauczyciele i instruktorzy praktycznej nauki zawodu, nauczyciele teoretycznej nauki zawodu, rzeczoznawcy, mistrzówie w zawodzie, egzaminatorzy, wykonawcy z wieloletnim doświadczeniem.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz posiadamy znak jakości TGLS QualityAllinace.

Pomagamy uczestnikom szkoleń w zdobyciu dofinansowań na szkolenia by koszty szkoleń nie obciążały ich budżetu domowego .

Nasze szkolenia kierujemy do wszystkich osób, które chcą posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie standardów prac glazurniczych.

Oferujemy osiem różnych szkoleń, zaczynając od podstaw do egzaminów państwowych w zawodzie glazurnika kończąc.

Szkolenia w każdym stopniu zaawansowania, dla każdego kto chce położyć płytki we własnym zakresie (np. flipowanie), początkujących wykonawców (certyfikaty naszych szkoleń są akceptowane i punktowane przez Urzędy Pracy w procesie przyznawania dotacji na rozpoczęcie działalności), uczniów szkół (współpracujemy ze szkołami branżowymi), poprzez projektantów, sprzedawców, architektów do osób podnoszących i zdobywających specjalizacje i kwalifikacje zawodowe.

Na mapie Polski oznaczyliśmy miejsca gdzie Stowarzyszenie Branży Wykończeniowej realizuje zamierzone cele szkoleniowe.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami, uczestnictwem, wsparciem, współpracą – zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: tjefimow@sbw.org.pl